2b i 3a w Świecie Gadów

Ważnym elementem realizacji szkolnej innowacji pedagogicznej EkoEmocje była wycieczka do Świata Gadów. W tym niezwykłym miejscu nasi uczniowie mieli możliwość obejrzenia bogatej kolekcji żywych okazów. Wzięli również udział w zajęciach edukacyjnych, podczas których poznali gatunki gadów, ich sposób odżywiania, rozmnażania oraz warunki życia. Dowiedzieli się, że wszystkie gady żyjące w Polsce są pod ochroną. Po tych zajęciach każdy młody przyrodnik już wie, jak się zachować w kontakcie ze żmiją czy jaszczurką. Dzieci zainteresowały się także hodowlą gadów. Dziękujemy pracownikom Świata Gadów za wspaniałą lekcję przyrody!

Data dodania: 2022-03-12 00:10:14
Data edycji: 2022-03-13 21:50:21