XX Wielka kwesta na rzecz renowacji figur

W dniach 31 października 1 listopada uczniowie-wolontariusze z klas: 7c, 8a, 8b, 8c i 5b, jak co roku (z pominięciem roku 2020 z uwagi na pandemię) wzięli udział w kweście na cmentarzu parafialnym w Wasilkowie. Przy bramie głównej i bocznych dyżurowali u boku wiernych należących do Parafii Przemienienia Pańskiego. Każda grupa w ciągu 2 godzin zbierała pieniądze i w podziękowaniu za datki wręczała naklejki z informacją na temat prowadzonej akcji. Fundusze zebrane na  tegorocznej kweście parafianie zamierzaja przeznaczyć na oczyszczanie i renowację kolejnych rzeźb, które potrzebują stałych zabiegów konserwatorskich.

Dziękujemy wolontariuszom za pomoc i zaangażowanie w ratowanie figur zaprojektowanych przez patrona naszej szkoły.

Data dodania: 2021-11-02 23:15:42
Data edycji: 2021-11-27 23:19:11