II Ogólnopolski Tydzień Szczęścia

W dniach 20 – 24 września 2021 r. odbywał się II Ogólnopolski Tydzień Szczęścia, w naszej szkole postanowiliśmy z tygodnia zrobić dwa i dzieliliśmy się szczęściem od 13 do 24 września. Celem tego wydarzenia było pokazanie, że dobre słowa, uśmiech, przytulenie drugiego człowieka mogą zdziałać cuda. Nasi wolontariusze przygotowali plakaty z cytatami promującymi szczęście i porozwieszali je w całej szkole, wykonali pudełko z kolorowymi karteczkami, na których umieścili napisy: „Przybij piątkę polonistce”, „Przytul koleżankę/ kolegę”, „Powiedz komuś coś miłego” i wiele innych. Każde z tych działań wywoływało szerokie uśmiechy na naszych twarzach. Dzięki tej akcji naprawdę poczuliśmy się lepiej.

Data dodania: 2021-09-25 23:05:15
Data edycji: 2021-11-27 23:07:32