Warsztaty z Wyzwaniem cz.4

30.05.2022r. uczniowie klasy 4b wraz ze swoimi wychowawczyniami panią Magdaleną Białokozowicz oraz panią Aliną Pieszko po raz czwarty wzięli udział w Warsztatach z Wyzwaniem w ramach projektu Projektor. Na trzech wcześniejszych spotkaniach podejmowano kwestie aktywności obywatelskiej, ochrony planety oraz świadomości medialnej. Ostatnie spotkanie dotyczyło kwestii szczęścia osobistego. W czasie zajęć podejmowano ważne zagadnienia takie jak:  akceptacja, szacunek, świadomość swoich emocji, przyjaźń.  Dzięki temu wyzwaniu dzieci mogą zmienić swoje zachowanie lub uświadomić sobie ważne kwestie o sobie samym lub innych. Po czterech spotkaniach w ramach Warsztatu z Wyzwaniem uczniowie dostali możliwość samodzielnego zrozumienia współczesnego świata. Program dał szansę dzieciom, by mogły same realizować pomysły i doświadczać sprawczości, pracy w zespole i mówienia swobodnie o czym myślą, ale przede wszystkim pozwolił uwierzyć, że ich zdanie ma znaczenie.

Data dodania: 2022-06-13 14:20:48
Data edycji: 2022-06-13 14:21:55