Dzień bez Plecaka

Lodówka turystyczna, namiot, deskorolka, kontener dla kota i wózek dla lalek to tylko niektóre z pomysłów na zastąpienie plecaka. 1 kwietnia w naszej szkole nie sposób było się nie uśmiechnąć, idąc korytarzem i widząc przejawy kreatywności uczniów, którzy tego dnia książki, zeszyty i przybory szkolne przynieśli we wszystkim innym od standardowego „tornistra”. Czy było to wygodne? Z pewnością – nie! Czy było zabawne – oczywiście! I o to chodziło! W końcu to prima aprilis.

W klasach młodszych dodatkowo nauczyciele zamienili się rolami z uczniami. Uczniowie prowadzili lekcje i wszyscy stwierdzili, że to trudna praca, bo poza wiedzą i licznymi umiejętnościami nauczyciel musi utrzymać ład i porządek, co okazało się być najtrudniejsze. Jeden z uczniów na ten radosny dzień upiekł nawet ciasto marchewkowe, które nie tylko wspaniale smakowało, ale też sprawiło kolegom i koleżankom mnóstwo radości.

Wszystkim, którzy przyczynili się do zwiększenia poziomu ogólnej radości, serdecznie dziękujemy!

Data dodania: 2022-04-03 21:30:46
Data edycji: 2022-04-03 21:35:31