Czcionka:

Kontrast:

Szkoła ucząca się

31 maja dwa lata starań podejmowanych przez nauczycieli naszej szkoły przyniosły oczekiwany rezultat. Otrzymaliśmy certyfikat „Szkoły Uczącej się”. Co to oznacza? Po prostu wszyscy (uczniowie i nauczyciele) uczymy się, jak siebie i innych uczyć, co zrobić, by przynosiło to jak najlepszy efekt. Poprzez udział w programie CEO nauczyciele chcieli dowiedzieć się więcej o tym, jak stworzyć szkołę, w której uczniowie uczą się chętnie i wiedzą, po co to robią. Teraz, gdy pewien etap już za nami, możemy powiedzieć, że jesteśmy mądrzejsi, ale wciąż pragniemy dowiedzieć się więcej! Dlatego od września zaczynamy drugi  kurs.

Data dodania: 2021-05-31 22:55:41
Data edycji: 2021-05-31 23:00:32