Góra Grosza

Uczniowie naszej szkoły zbierali grosiki w corocznej akcji Góra Grosza organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na pomoc psychologiczną i rzeczową dla dzieci, które jej potrzebują i tych które nie wychowują się w swojej rodzinie. Klasy przez 3 miesiące zbierały monety. W sumie zebraliśmy ponad 600 zł. Opiekunki wolontariatu Alina Pieszko i Jadwiga Minkowska wraz z pomocnikami z klasy 5 B poważyły i zapakowały wszystkie monety. Oto wyniki:

I miejsce – klasa 5 A

II miejsce – klasa 7A

III miejsce – klasa 6A

IV m. – 5C, V m. –  4A, VI m. – 6B, VII m. – 8D, VIII m. – 4B, IX m. – 5B

Nagrodą w tej akcji jest: za I miejsce - tydzień bez mundurka, za II miejsce - 3 dni bez mundurka, za III miejsce - 2 dni bez mundurka.

Dziękujemy uczniom za zaangażowanie.

Data dodania: 2023-04-02 21:42:09
Data edycji: 2023-04-02 21:42:52