Bal Zimowy

Ostatni piątek przed feriami to czas radości w oczekiwaniu na dwutygodniowy okres wolności. Tym razem nie tylko perspektywa odpoczynku była przyczyną wesołego nastroju. Tego dnia w naszej szkole odbył się Bal Zimowy klas 4-8.

Organizował go Samorząd Szkolny we współpracy z Radą Rodziców. Sala gimnastyczna została pięknie ozdobiona, sprzęt zorganizowali niezawodni didżeje (dwóch Piotrków i Samuel) z klasy 8d. I wreszcie się zaczęło. Świetna muzyka, radosny nastrój, specjalnie na bal wybrane stylizacje i mnóstwo energii to składniki niezawodnie dobrej zabawy. Tak było i tym razem. Uczniowie tańczyli bez wytchnienia, czasem wspomagani przez nauczycieli. Kto zmęczony, mógł odpocząć przy bufecie z zimnymi napojami, by potem znowu ruszyć z nowymi siłami na salę. O 18.00 głodny tłum szturmował stołówkę, gdzie rodzice odważnie i cierpliwie rozdawali pizzę sfinansowaną z pieniędzy Rady Rodziców. Po tym krótkim przerywniku zabawa trwała w najlepsze dalej.

Bal Zimowy to przykład idealnego współdziałania uczniów, rodziców i nauczycieli. Wszystkim należą się gratulacje.

Data dodania: 0000-00-00 00:00:00
Data edycji: 2023-01-22 13:48:45