Pierwsze spotkanie wolontariatu w roku szk. 2021/2022

We wtorek, 14 września spotkała się grupa 29 uczniów z różnych klas - bezinteresownych, empatycznych wolontariuszy. Było to pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie. Przedstawiliśmy opiekunów. Są to: p. Katarzyna Kondratowicz, p. Alina Pieszko i p. Barbara Nowicka. Wysłuchaliśmy propozycji działań młodzieży na rzecz innych ludzi, środowiska lokalnego, przyrody. Mamy dwie przewodniczące: Zofię Jacewicz z klasy 7d i Zuzannę Łuckiewicz z klasy 8b. Naszą pierwszą akcją  będzie udział w II Ogólnopolskim Tygodniu Szczęścia w Szkole. Planujemy Dzień Miłych Niespodzianek, Święto Życzliwości, Skrzynkę Dobrych Życzeń, sesję plakatową i ulotki z aforyzmami o szczęściu. Zapraszamy do współpracy przez cały rok! Będzie się działo!

Data dodania: 2021-09-17 23:47:46
Data edycji: 2021-09-17 23:49:34