Ikona powiększania tekstu
Ikona podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień

Hospicjum to też życie! Pomagamy dzieciom i rodzinom, dla których liczy się każdy dzień!

Dziewięć dziewcząt, z klas 6a, 6b i 8d wraz z opiekunkami szkolnego wolontariatu, wzięło udział w finałowej akcja kampanii Pola Nadziei 2022/23 - czyli wielkiej ulicznej kweście, odbywającej się w przestrzeni publicznej miast, miasteczek i wsi naszego województwa. 22 kwietnia, w sobotę kwestowaliśmy w sklepie PSS Bojary przy ul. Słonimskiej w Białymstoku.

Fundusze zebrane podczas kwesty przeznaczymy na potrzeby nieuleczalnie chorych dzieci z hospicjum.

Data dodania: 2023-04-24 20:07:46
Data edycji: 2024-09-16 17:41:22