Pierwsze spotkanie SU w roku szkolnym 2024/2025

18 września odbyło się pierwsze w nowym roku szkolnym spotkanie Samorządu Uczniowskiego. Podczas zebrania przedstawieni zostali nowi opiekunowie - Pani Beata Wilczewska-Rusel, Pan Marcin Zbiczyński, Pani Magdalena Białokozowicz oraz Pani Karolina Tałałaj. Serdecznie powitaliśmy również klasy 5, które od tego roku zaczynają z Nami swoją przygodę. Na spotkaniu Przewodnicząca - Kinga Tulkis zaprezentowała społeczności uczniowskiej plan pracy Samorządu. Każdy z obecnych mógł się podzielić swoimi uwagami i pomysłami dotyczącymi pracy SU na najbliższe miesiące. Dodatkowo na drugim piętrze w naszej szkole znajduje się czerwona skrzyneczka, do której każdy uczeń może wrzucić pomysł na akcje samorządowe.
Bardzo prosimy, żeby na karteczkach było napisane imię oraz klasa.

Serdecznie zachęcamy do udziału w naszych spotkaniach. Samorząd to nie tylko osoby z trójek klasowych - to wszyscy uczniowie! :)

Data dodania: 2024-09-20 12:21:37
Data edycji: 2024-10-07 17:56:10