Żyjmy bombowo, aktywnie i zdrowo

Pod takim hasłem w naszej szkole realizowany jest projekt edukacyjny poświęcony zdrowemu odżywianiu i aktywności fizycznej. Koordynatorem jest pani Sylwia Czech.

W ramach tego projektu dziewczęta z klasy 7d rozpoczęły kiermasz zdrowych kanapek. Uczennice samodzielnie zrobiły zakupy oraz przygotowały trzy rodzaje zdrowych, bogatych w warzywa kanapek. Chętnych na drugie śniadanie nie zabrakło, zarówno uczniowie jak i nauczyciele chętnie posilili się zdrową przekąską. Sandwiche rozeszły się jak świeże bułeczki?

Ale to nie koniec zdrowych atrakcji dzisiejszego dnia. Podczas jednej z długich przerw na hali sportowej, można było spalić kilka kalorii ćwicząc aerobik. Aktywna przerwa wzbudziła zainteresowanie młodszych i starszych uczniów naszej szkoły. Wszyscy chętnie gimnastykowali się przy muzyce, wzmacniając tym samym swój układ mięśniowy.

Dzisiejszy dzień zdecydowanie zaliczamy do AKTYWNYCH, ZDROWYCH I BOMBOWYCH!!!

Data dodania: 2021-10-26 00:06:44
Data edycji: 2021-10-26 00:07:55