Wolontariat w nowym roku szkolnym

W piątek, 16 września spotkała się grupa kilkudziesięciu  uczniów z  klas VI-VIII - bezinteresownych, empatycznych wolontariuszy. Było to pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie. Przedstawiliśmy opiekunów.

Są to: p. Katarzyna Kondratowicz, p. Alina Pieszko, p. Barbara Nowicka, p. Jadwiga Minkowska.

Wysłuchaliśmy propozycji działań młodzieży na rzecz innych ludzi, środowiska lokalnego, przyrody.

Mamy przewodniczącą, jest nią Zofia Jacewicz z klasy 8d.

Naszą pierwszą akcją  będzie udział w III Ogólnopolskim Tygodniu Szczęścia w Szkole. Planujemy Dzień Miłych Niespodzianek, Święto Życzliwości, Skrzynkę Dobrych Życzeń, sesję plakatową i ulotki z aforyzmami o szczęściu. Zapraszamy do współpracy przez cały rok! Będzie się działo!

Data dodania: 2022-09-18 22:55:08
Data edycji: 2022-09-19 18:59:13