Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Zebranie Małego Samorządu

Zebranie Małego Samorządu

Dn. 23.11.2022 odbyło się przedświąteczne spotkanie MSU. Cieszymy się, że traktujecie nasze małe/ wielkie sprawy samorządowe poważnie i stawiacie się w komplecie na zebrania.

Spotkanie było krótkie i konkretne. Zostały ustalone następujące kwestie:

  1. Z okazji zbilżającego się Światowego Dnia Pluszowego Misia ( 25.11.2022) mali samorządowcy zaproponowali, aby uczniowie kl. 1-4  przynieśli swoje pluszowe misie do szkoły i stworzyli klasowy spektakl, historyjkę z misiem i jego kolegami w roli głównej. Atrakcję ma też stanowić zabawa specjalną „misiową” aplikacją.
  1. Większością głosów została powołana samorządowa e-redakcja. Chętni uczniowie będą mieli możliwość wykazania się swoimi umiejętnościami pisarskimi. Będą mogli redagować krótkie teksty z ważnych wydarzeń i akcji Małego Samorządu Uczniowskiego, które opublikowane zostaną na stronie internetowej szkoły czy szkolnym Facebooku.
  2. Akcja „Pierniki 2022”. W tym roku wszyscy uczniowie klas 1-4 będą mieli możliwość pieczenia i lukrowania pierników. Gotowe pierniki będzie można kupić podczas bożonarodzeniowego kiermaszu w naszej szkole. Z okazji Dnia naszego Patrona - księdza Wacława Rabczyńskiego - można będzie ich skosztować w parafii pw. NMP Matki Miłosierdzia W Wasilkowie. Uczniowie - wolontariusze wyjdą również  z inicjatywą  poza teren szkoły - będą rozdawać słodkie przekąski przechodniom.
  3. Konkurs plastyczny na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową. Forma i technika pracy jest dowolna. Kartki będzie można kupić na kiermaszu bożonarodzeniowym.
  4. Dochód z kiermaszu przeznaczony będzie na zakup upominków bożonarodzeniowych dla najbardziej potrzebujących uczniów.

 

 

 

 

 

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom  za owocne spotkanie. Miejmy nadzieję, ze realizacja założonych celów przebiegnie równie pomyślnie, jak ich ustalenie? 

Data dodania: 2022-11-24 22:17:35
Data edycji: 2022-11-24 22:29:56
Ilość wyświetleń: 596

Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej