''Z kulturą mi do twarzy'' - co osiągnęliśmy?

Uczniowie kl. I-III zakończyli przygodę z Międzynarodowym Projektem Edukacyjnym „Z kulturą mi do twarzy”, w szkole realizowanym jako innowacja.  Dzięki przedsięwzięciu dzieci wspólnie odkrywały świat wartości, kultury i sztuki w roku szkolnym 2022/2023. Poprzez realizację wybranych zadań tematycznych uczniowie poszerzali wiedzę o otaczającym świecie, doskonalili różnego rodzaju umiejętności. Działania w ramach projektu pozwoliły na tworzenie sytuacji edukacyjnych budujących wrażliwość uczniów, prowadzących do wdrażania wartości i norm społecznych w codziennym życiu.  Przyczyniły się również do kształtowania u dzieci empatii, szacunku do drugiego człowieka, rozwijania wrażenia estetyki poprzez kontakt ze sztuką. Ponadto wpłynęły pozytywnie na kształtowanie poczucia przynależności do kraju oraz naszej „Małej Ojczyzny”. Szkolny koordynator przedsięwzięcia - Katarzyna Kudzinowska dziękuje wszystkim nauczycielom edukacji wczesnoszkolnej oraz ich uczniom za aktywny udział w projekcie.

Mod I, zad. 3 "Lubimy muzykować "

Moduł II, zad. 3 "Warsztaty ludowe"

Zad. 7 "To warto zobaczyć"

Moduł III. Zad. 10. "Warto pomogać"