Zapraszamy na konsultacje z ukraińskim psychologiem / Объявление – приглашение

Приглашаем наших учеников из Украины, а также их родителей на бесплатные консультации с украинским психологом - Викторией Урсу. Встреча пройдёт во вторник, 28 марта 2023 года в 16:00 в нашей школе, в кабинете номер 10.

Виктория Урсу каждый день работает психологом в Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej в Белостоке.

Zapraszamy serdecznie naszych uczniów z Ukrainy oraz ich rodziców na bezpłatne konsultacje z psychologiem ukraińskim panią Viktorią Ursu. Spotkanie odbędzie się 28.03.2023r (wtorek) w godzinach 16-17.30, w szkole w sali nr 10.

Pani Viktoria na co dzień pracuje w Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Białymstoku.

Data dodania: 2023-03-23 21:18:47
Data edycji: 2023-03-23 21:22:53