Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Pierwsze spotkanie Małego Samorządu

Pierwsze spotkanie Małego Samorządu

    Jesteśmy już po pierwszym zebraniu MSU.

    Po oficjalnym powitaniu pani Wicedyrektor Henryki Kaczyńskiej, przeszliśmy od razu do konkretów - jednogłośnie ustaliliśmy, że chcielibyśmy, aby dniem bez mundurka pozostał piątek, tj. w ubiegłym roku szkolnym. Podanie w tej sprawie do pani Dyrektor napiszą Mateusz Klok i Milena Niemancewicz, przedstawiciele Małego Samorządu z klasy 4.

    Ustaliliśmy także, że akcję ,,Sprzątanie świata" każda klasa przeprowadzi we własnym klasowym samorządzie - tzn. wybierze dzień i miejsce sprzątania. Decyzja poparta została większością głosów. Proponowana była też opcja wspólnego sprzątania wszystkich klas - głosowało na nią tylko kilkoro  małych samorządowców.

    Następnie zostały przedstawione pozycje działań  MSU na ten rok szkolny, lista pozostaje otwarta. Uczniowie mają za zadanie przedyskutować w klasach zaprezentowane propozycje oraz zastanowić się, jakie jeszcze inne akcje mogliby zainicjować w ramach małej samorządności. Wszelkie propozycje są mile widziane.

    Na zadawane pytania uczniów odpowiadały panie: Henryka Kaczyńska i  Ewa Karpacz. Uczniowie uważnie słuchali i mają przekazać uzyskane odpowiedzi całej klasie.

      Następne zebranie samorządu odbędzie się w październiku. Będziemy spotykać się raz w miesiącu, a w razie potrzeby częściej. Zapraszamy do współpracy wszystkich chętnych.

 

Członkowie MSU

Data dodania: 2022-09-21 22:43:07
Data edycji: 2022-09-21 22:53:42
Ilość wyświetleń: 795

Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej