Ubezpieczenie Ucznia

W roku szkolnym 2023/ 2024 uczniowie szkoły ubezpieczeni są w Nauczycielskiej Agencji Ubezpieczeniowej.

Składka za jednego ubezpieczonego
w Szkole Podstawowej nr 1 im. ks. Wacława Rabczyńskiego
w Wasilkowie wynosi 60 zł.

Numer Polisy: EDU-A/P129464

Umowa ubezpieczenia zawarta jest w zakresie pełnej ochrony ubezpieczeniowej - działa 24 na dobę.

Rodzic wypełnia wniosek papierowo lub on-line. W przypadku wniosku  złożonego elektronicznie( www.nau.pl)   rozpatrywanie trwa trzy dni.

Szkodę zgłaszać można za pośrednictwem strony internetowej pod linkiem https://nau.pl/likwidacja-szkod/

W przypadku szkody i ukończonego leczenia.

Rodzic  wypełnia  wniosek i załącza obowiązkowo :   scan zaświadczenia ze szkoły (strona 3 załącznika ) oraz zaświadczenie od lekarza o ukończonym leczeniu.

Do wniosku można załączyć : faktury z apteki,  z diagnozy i  leczenia  np. komercyjnego.

Wniosek papierowy jest dostępny poniżej. Trzecią stronę wniosku wypełnia placówka, podając numer polisy.
Pozostałą część wniosku wypełnia rodzic.

W OWU jest wyjasnienie ,że wyczynowe sporty ( nie ekstremalne!)  są objęte naszym podstawowym ubezpieczeniem NNW w NAU Interrisk Katowice ( ale  w ubezpieczeniu grupowym!) nie online.

Data dodania: 2022-08-31 18:06:31
Data edycji: 2023-10-16 08:32:38