Bezpieczna droga do szkoły

11 października uczniowie klas czwartych mogli sprawdzić i uzupełnić swoją wiedzę na temat ruchu drogowego i bezpiecznego poruszania się po ulicy. Trzeba przyznać, że wiele przepisów było im znanych, chętnie zatem odpowiadali na pytania zadawane przez panią dzielnicową Natalię Czeszczewik. Sami też mieli jednak z kilka milionów pytań i jeszcze więcej opowieści o swoich i cudzych przygodach. Pani aspirant wykazała  się jednak cierpliwością i rozwiewała wszelkie wątpliwości, wyjaśniała niejasności, tłumaczyła niezrozumiałe rzeczy. Przypominała też o ogromnej roli odblaskowych elementów stroju. Dni stają się stopniowo coraz krótsze i ciemniejsze, warto zatem zadbać o to, by być dobrze widocznym na drodze. Temu służyć mają m.in. odblaski podarowane naszych uczniom przez panią policjantkę. Mamy nadzieję, że nasi uczniowie zapamiętają rady pani Natalii i będą bezpiecznymi uczestnikami ruchu drogowego.

Data dodania: 2021-10-11 23:10:45
Data edycji: 2021-10-11 23:12:36