Rekrutacja do klasy PIERWSZEJ

REKRUTACJA 2024/2025

Zgodnie z Uchwałą Rady Miejskiej w Wasilkowie z dnia 27 stycznia 2022 r. nr L/457/22   w sprawie określenia kryteriów naboru do klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Wasilków, oraz postępowania rekrutacyjnego dla kandydatów zamieszkałych poza obwodem szkoły informujemy, że:

SZKOŁA PODSTAWOWA nr 1 im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie, w roku szkolnym 2024/2025 prowadzi zapisy do

• Klasy pierwszej

Zasady przyjęcia ucznia do klasy PIERWSZEJ

Do szkoły podstawowej kandydaci przyjmowani są z urzędu (szkoła obwodowa) lub na wniosek rodziców (szkoła nieobwodowa).

1. W pierwszej kolejności do naszej szkoły przyjmowani są uczniowie zamieszkali na terenie obwodu Szkoły Podstawowej nr 1 im. ks. Wacława Rabczyńskiego.

Warunkiem przyjęcia jest złożenie wypełnionego „Zgłoszenia o przyjęcie ucznia” podpisanego przez rodziców lub opiekunów.

Obwód Szkoły Podstawowej nr 1 w Wasilkowie

Miejscowości: Dąbrówki i Nowodworce.

W mieście Wasilków następujące ulice: Bagienna, Białostocka, Błękitna, Bociania, Ciemna, Cisowa, Czysta, Dereniowa, Dworna, Emilii Plater, Elektryczna, Gajna, Edwarda Godlewskiego, Łukasza Górnickiego, Grodzieńska do numeru 57, Jana Pawła II, Jurowiecka, Kamienna, Kościelna (domy- do numeru 72 oprócz numerów: 62, 62/1, 65, 65A, 65B, 65C, 65D, 65E, 67, 69 i 71), Tadeusza Kościuszki, Kryńska, Kupiecka, Leśna, Łazienna, Mickiewicza, Nadawki, Nadrzeczna, Nowa, Ogrodowa, Piasta, Pogodna, Produkcyjna, Przejazdowa, Przemysłowa, Przytorowa, Rynek Kilińskiego, Rzemieślnicza, Sadowa, Henryka Sienkiewicza, Skrzatów, Słoneczna, Spożywcza, Supraślska, Stanisława Staszica, Stawowa, Turzycowa, Wincentego Witosa, Wojtachowska do numeru 76, Wołowicza, Kard. Stefana Wyszyńskiego, Zachodnia, Zakładowa, Zaułek, Zielona.

2. Dzieci spoza obwodu szkoły przyjmowane są do Szkoły Podstawowej nr 1 im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie na wniosek rodziców "Wniosek o przyjęcie dziecka spoza obwodu”, jeśli szkoła po zebraniu zgłoszeń z obwodu będzie dysponowała wolnymi miejscami.

„Zgłoszenie o przyjęcie ucznia” i "Wniosek o przyjęcie dziecka spoza obwodu” przyjmowane są codziennie w sekretariacie szkoły w terminie od 12 lutego do 23 lutego 2024 r., w godzinach od 7.30  do 15.00.

Data dodania: 2024-01-15 14:29:05
Data edycji: 2024-02-14 18:12:24