Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Zajęcia pozalekcyjne

L.p. 

Nazwisko i imię 

Nazwa 

Dzień 

Godzina  

Miejsce 

Adamczuk Ewelina 

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze  

 

Czwartek 

8.00 - 8.45 

Sala 4 

Bartoszewicz Adam 

 

 

 

 

Bawej-Banasiak Patrycja 

Trening Umiejętności Społecznych 

 

 

Rewalidacja 

wtorek 

 

 

 

środa, czwartek 

12.50-13.35 

13.50-14.35 

14.40-15.25 

 

12.35-13.35 

Sala 03 

 

 

 

Gab.psych. 

           

Benedysiuk-Gołębiewska Katarzyna 

Trening Umiejętności Społecznych 

 

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze  

Wtorek 

 

 

Środa 

12.50-13.35 

13.50-14.35 

 

14.40-15.25 

Sala03 

 

 

sala6 

Białokozowicz Magdalena 

zajęcia korekcyjno- kompensacyjne 

piątek 

13.50-14.35 

Sa;a 11 

Bronecki Rafał 

Orkiestra Dęta 

Wtorek, piątek 

15.30 - 19.00 

stołówka 

Brzozowska Joanna 

 

 

 

 

Choruży Anna 

Język polski dla obcokrajowców 

poniedziałek 

8.00-8-45 

 

10 

Cywoniuk Dorota 

Lekkoatletyka  

Środa 

15:30-17:00 

Hala

11 

Czech Tomasz 

tenis stołowy 

wtorek 

14:30-15:30 

Hala

12 

Danilewska Izabela 

Koło plastyczne "kreatywni" 

wtorek 

14:30-15:30 

sala7 

13 

Dargiewicz Beata 

Zajęcia korek-komp – kl. IV 

Zajęcia korek-komp – kl. III 

 

Trening Kontrolowania Złości 

Wtorek 

Czwartek 

 

Środa 

Czwartek 

13:50-14:35 

12:50-13:35 

 

13:50-14:35 

13:50-14:35 

Sala 2 

Sala 9 

 

Sala 9 

Sala 9 

14 

Figiel Urszula 

Zespół Tańca Ludowego "Łoszaki" 

Wtorki 

piątki 

15.00-17.00 

SG (wtorki) 

Hala (piątki) 

15 

Gajek Aneta 

Zajęcia dydaktyczno wyrównawcze kl 1d

 

Zajęcia z j.polskiego dla uczniów powracających z zagranicy

poniedziałek

 

środa

15:30-16:15

 

11:50-12:35

Sala 3

16 

Gierasimiuk Maria 

Mażoretki

Środa

16:30-19:30

hala sportowa

17 

Grabowska Emilia 

 

 

 

 

18 

Gwiazdowski Marcin 

 

 

 

 

19 

Ignaczuk Bartłomiej 

 

 

 

 

20 

Janczarska Ewa 

Rewalidacja 

środa 

10.50-11.35 

12.50- 13.35 

s.2 zaplecze  

IIp logopeda 

21 

Jezierska Justyna 

KOŁO RATUNKOWE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO. Przygotowanie do egzaminu 

środa 

15.30-16.15 

s.12 

   

 

 

 

 

23 

Kasperuk Joanna 

 

 

 

 

24 

Kondratowicz Katarzyna 

·         konsultacje 

·         zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z języka polskiego- kl. 4b 

·         zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z języka polskiego- kl. 7a, 7b 

·         zajęcia korekcyjno- kompensacyjne- kl. 4a 

·         zajęcia korekcyjno- kompensacyjne- kl. 5b 

poniedziałek 

środa 

 

 

czwartek 

 

 

środa 

 

czwartek 

8.00- 8.45 

8.00- 8.45 

 

 

15:30 - 16:15 

 

 

13:50 - 14:35 

 

14:40 - 15:25 

sala 8 

sala 13 

 

 

sala 8 

 

 

sala 8 

 

sala 8 

 

25 

Korejwo Kinga 

 

 

 

 

26 

Kowalewska Agnieszka 

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze kl. 3c 

czwartek 

14:40 – 15:25  

Sala 4 

27 

Kruszewski Łukasz 

Zajęcia rozwijające kreatywność - szachy  

klasy 4 –8  

 

 

 

28 

Kudzinowska Katarzyna 

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze kl.2b 

Środa 

14.40-  15.25 

Sala 5 

29 

Maksiewicz Magdalena 

Piłka siatkowa 

Wtorek 

15.30-17.00 

Hala  

30 

Minkowska Jadwiga 

konsultacje 

czwartek 

15.25-16.10 

Sala 13 

31 

Moniuszko-Puczyńska Dorota 

Rewalidacja 

 

Zaj. Korekcyjno – komp. 5a 

Poniedziałek 

Wtorek 

Wtorek 

14.40  - 15.25 

8.55 - 9.40 

14.40 - 15.25 

Sala8 

Czytelnia 

Sala 8 

32 

Pieszko Alina 

Zaj. dydaktyczno-wyrów.-kl.5 

Zaj. dydaktyczno-wyrów.-kl.7 

Poniedziałek 

Wtorek 

8:00 – 8:45  

14:40 – 15:25  

Sala 9 

Sala 9 

33 

Pogorzelska Edyta 

Zaj. dydaktyczno-wyrównawcze 

Zaj. Korekcyjno-komp. 

 

Język pol. Obcokrajowca 

Koło rozwojowe 

Poniedziałek 

 

Poniedziałek 

Środa 

Środa 

czwartek 

15.35 - 16.20 - kl.1b 

 

12.50- 13.35 - kl.3c 

12.50-13.35 -kl. 1b,1d,2a 

13.50 - 14.35 - kl.4a 

11.50- 12.35 - kl. 1b 

Sala 6 

 

Sala 04 

PN 

Sala 04 

Sala 6 

34 

Polak Agnieszka 

koło z języka angielskiego 

 

 

zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne 

poniedziałek 

czwartek 

 

poniedziałek 

14:40-15:25 – 5b A1 

14:40-15:25 – 5b A2 

 

15:30-16:15 – kl.VI-VIII 

sala 13 

sala 13 

 

sala 13 

35 

Poznański Wojciech 

koło chemiczne

poniedziałek

14:35-15:20

Sala 2

36 

Radecka Aleksandra 

 

 

 

 

37 

Radziwońska Katarzyna 

 

 

 

 

38 

Redliński Bartosz 

 

 

 

 

39 

Rybnik-Mojsiejuk Katarzyna 

Zaj.dyd.-wyr.  kl. 6B 

czwartek 

8:00 –8:45 

sala11 

40 

Skłodowska Marzena 

Rewalidacja 

Środa 

Czwartek 

12:50 – 13:50 

12:50 -  13:50 

Czytelnia 

Sala 02 

41 

Sobolewska Bożena 

Zajęcia rozwijające uzdolnienia biologiczne 

piątek 

14.40 - 16.10 

Sala 2 

42 

Sosnowska Anna 

Zajęcia wyrównawcze z j.polskiego dla powracających z zagranicy 

Poniedziałek 

8:00-8:45 kl. 6A 

Sala 01 

43 

Szwabowicz Małgorzata 

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego 

wtorek 

14.40-15.25 

10 

44 

Tałałaj Karolina 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki kl.6 

 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki kl.4  

 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki ucz. kl. 8 MB 

Wtorek 

Co 2 tygodnie 

 

 

Wtorek 

Co 2 tygodnie 

 

 

Czwartek  

14:40-15:25 

 

 

 

14:40-15:25 

 

 

 

14:40-15:25 

 

 

 

 

 

 

45 

Walter Agnieszka 

Zajęcia dyd.-wyr. 3a 

Zajęcia korek.-komp. 3a 

Zajęcia korek.-komp. 1a,2b,3c 

poniedziałek 

poniedziałek 

środa 

8.00-8.45 

12.50-13.35 

9.50-10.35 

świetlica 

sala 9 

świetlica 

46 

Waszkiewicz Małgorzata 

Zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze 2 a 

wtorek 

11.50-12.35 

47 

Wilczewska-Rusel Beata 

Koło kronikarskie  

Zajęcia rewalidacyjne  

Środa  

Poniedziałek, czwartek 

14.35 - 15.20 

12.40 -13.40 

7.45 - 8.45 

11 

PN  

48 

Wiśniewska-Waszkiewicz Magdalena 

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze 1c 

Piątek 

15:30 - 16:15 

 

49 

Wolański Adam 

Orkiestra Dęta 

Poniedziałek 

Wtorek 

Środa 

Czwartek 

Piątek 

16.30 -18.00 

16.30 - 19.00 

16.30 - 18.00 

16.30-  19.00 

15.00 - 19.00 

stołówka 

50 

Wolański Krzysztof 

 

 

 

 

51 

Woś Sylwester 

Odyseja Umysłu 

wtorek 

sobota 

15:30 – 18:00  

wg. potrzeb 

01 

52 

Zajkowska Urszula 

Koło muzyczne 

środa 

13.50 - 14.35 

 

53 

Zbiczyński Marcin 

Język polski dla obcokrajowców 

Poniedziałek 

Czwartek 

8:00 - 8:45 (klasy 4-6) 

14:40 - 15:25 (klasy 7-8) 

04 

04 

54 

Zielinko Jerzy 

Zajęcia rozwijające z fizyki. 

Piątek 

14.40-15.25 

55 

Ziemiacka Monika 

Konsultacje z języka niemieckiego 

środa 

14.40 - 15.25 

Sala 2 

Data dodania: 2021-03-30 09:42:32
Data edycji: 2023-11-03 12:37:43
Ilość wyświetleń: 4200

Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej