1 września

Rok szkolny 2022/2023 oficjalnie został rozpoczęty. Wakacje przyniosły z pewnością wiele wrażeń, ale 1 września dla wielu uczniów i ich rodziców był równie emocjonujący. Pierwszoklasiści zetknęli się z nową rzeczywistością szkolną, ale nowy rok niesie zmiany dla wszystkich uczniów: pojawiają się nowi koledzy i nowe koleżanki, zmieniają się przedmioty i nauczyciele… Jednak nie ma co się bać! Szkoła nr 1 to przyjazne miejsce, a dziś stało się jeszcze sympatyczniejsze dzięki nowo otwartemu placowi zabaw. Kolorowe i bezpieczne drabinki będą z pewnością ulubionym miejscem najmłodszych. Uroczyste przecięcie wstęgi zostało poprzedzone poświęceniem placu. Dodać trzeba, że powstał on dzięki funduszom z Budżetu Obywatelskiego. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jego powstania. Miejmy nadzieję, że rok szkolny 2022/2023 będzie równie wesoły i kolorowy jak nasz nowy plac zabaw.

Data dodania: 2022-09-01 18:15:11
Data edycji: 2022-09-01 18:18:41