456. Urodziny Wasilkowa

456. Urodziny Wasilkowa zgromadziły licznych gości. Były przemówienia i życzenia. Uroczystość stanowiła także świetną okazję do nagrodzenia ludzi, którzy swoją działalnością artystyczną lub sportową przyczyniają się do tego, że gmina i miasto są znane, rozpoznawalne.

Urodziny to spojrzenie wstecz, na minione dzieje, ale też tradycyjne życzenia „100 lat”. A gdy patrzy się w przyszłość, warto przyjrzeć się również tym, którzy ją będą tworzyć – dzieciom i młodzieży. Zebrani goście mogli podziwiać utalentowanych uczniów SP 1 – najmłodszych z Koła Ludowego i  z klasy 3a oraz starszych – Michała z klasy V, zachwycającego swoją grą na fortepianie i laureatów konkursów o historii Wasilkowa.

Nie mogło oczywiście zabraknąć znanej w świecie Wasilkowskiej Orkiestry i zachwycającego zespołu mażoretek. A po uroczystości można się było posilić i wesprzeć szczytne cele, zakupując kalendarz.

Z okazji urodzin mieszkańcom miasta i gminy życzymy wszystkiego najlepszego.

Data dodania: 2022-12-12 22:54:01
Data edycji: 2022-12-12 23:01:14