4b w ferworze zabawy

20 maja czwartaki z 4B wraz z wychowawczyniami spędziły caaały długi dzień w Rybnikach.

Co się działo? Tak w skrócie: bieganie po trawie bez celu, mecz piłki nożnej, wygibasy na placu zabaw, gimnastyka  artystyczna stylem dowolnym (skakanka, hula-hop – użycie wedle pomysłu), piknik na trawie, fantastyczne warsztaty garncarskie, pizza, zajęcia wokalne, poważne rozmowy na ważne tematy, rysowanie, pogaduchy,....

Dziękujemy serdecznie wspaniałemu kierowcy autobusu szkolnego, który cierpliwie znosił śpiewy po polsku i angielsku i cały czas się uśmiechał. Także dziękujemy Pani Joannie i Panu Ireneuszowi z Pracowni Działań Kreatywnych za świetny czas przy lepieniu z gliny. Na pewno się jeszcze spotkamy:-)

Wyjazd udany, głowy dotlenione, dzieci wymęczone, wychowawczynie tym bardziej:-)

Data dodania: 2021-05-22 22:10:53