Aktorka Dramatu Dramatycznego w Białymstoku Pani Arleta Godziszewska-Półtorak

Dzisiaj klasa 2 a gościła w swoich skromnych progach,wyjątkowego gościa -aktorkę Dramatu Dramatycznego w Białymstoku Panią Arletę Godziszewską-Półtorak, a jednocześnie mamę jednego z naszych kolegów -Alberta.  Uczniowie z zainteresowaniem wysłuchali, jak nasz gość przygotowuje się do spektaklu, na czym polega  w ogóle praca aktora. Nie zabrakło również pytań ,np. jak zapamiętać tyle tekstu, co się dzieje, jak aktor jest chory,a trzeba zagrać w spektaklu.
Uczniowie po spotkaniu próbowali swoich sił aktorskich, tworząc swoje skromne przedstawienia. Dziękujemy bardzo Pani Arlecie za poświęcony czas , bardzo ciekawe spotkanie oraz drobne prezenty.

Data dodania: 2024-03-14 20:51:44
Data edycji: 2024-03-14 20:54:33