Aktywna integracja klas ósmych

W dniu 2. czerwca klasy 8a i 8b wraz z wychowawczyniami udały się na jednodniową wycieczkę. Była to "Aktywna Integracja". Wspólny wyjazd miał podwójny cel:  świętowanie Dnia Dziecka oraz relaks po egzaminie ósmoklasisty, który uczniowie pisali w ubiegłym tygodniu.

I oto nastąpiła niesamowita przemiana. Nagle okazało się, że ci poważni na egzaminie, znudzeni w szkole i tak nieśmiali przy komputerach uczniowie, że wahają się, przed włączeniem kamerki i aktywnym udziałem w lekcji, w parę chwil stali się na powrót radosnymi nastolatkami. (A może nawet rozbawionymi dzieciakami?)

Uczniowie podczas wyjścia bawili się wyśmienicie. Wszystko możecie zobaczyć na załączonych zdjęciach. A warto, bo aż miło na nich popatrzeć!

Data dodania: 2021-06-06 23:00:22
Data edycji: 2021-06-06 23:02:53