Czcionka:

Kontrast:

Całe podium dla nas w konkursie ''Jakie znasz zawody?''

W konkursie fotograficznym na temat: "Jakie znasz zawody?” uczniowie naszej szkoły byli bezkonkurencyjni, zajmując I miejsce - Monika Musiejuk, II miejsce - Wiktoria Guziejko, III miejsce - Monika Klejno, w regionie. Ogólnopolski Konkurs organizowany był przez Związek Rzemiosła Polskiego w Warszawie przy współpracy z Fundacją Społeczeństwo i Gospodarka w Poznaniu i miał na celu stworzenie krótkiego filmu przedstawiającego wykonywanie wybranego zawodu rzemieślniczego w sposób ciekawy i pokazujący pozytywne aspekty pracy.

Nagrodzeni uczniowie wezmą też udział w etapie ogólnopolskim konkursu. Życzymy im dalszych sukcesów.

Data dodania: 2022-05-09 22:08:25
Data edycji: 2022-05-09 22:08:52