Dzień Dziecka na sportowo

1 czerwca – Dzień Dziecka. Święto, w czasie którego dorośli stają corocznie przed wyzwaniem – jak wywołać uśmiech na twarzy młodego człowieka. Pomysłów może być wiele. Co jednak zrobić, gdy na drodze do ich realizacji stanie deszcz? Odpowiedź jest prosta – zostać w szkole, gdzie na hali odbywa się Dzień Sportu! Festyn, na który składały się różnorodne konkurencje, takie jak: kto dłużej utrzyma równowagę, rowerowy tor przeszkód, rzuty do kosza, odbijanie piłki w parach, tenis stołowy, skoki na skakance i biegi, bardzo się wszystkim spodobał. Każdy mógł się wykazać, zmierzyć się z innymi (w tym również z nauczycielami) i otrzymać żeton. Zebrane żetony wymieniało się na nagrody. To również bardzo cieszyło uczniów. Słodka nagroda za wysiłek to dodatkowy bonus ze zwycięstwa. Największą popularnością cieszyły się oczywiście lody. Nawet zwykle wyczekiwany niecierpliwie obiad przegrał w konkurencji z Dniem Sportu. Brawa dla organizatorów i uczestników!

Wszystkim dzieciom ż okazji święta życzymy wielu powodów do śmiechu, grona wiernych i życzliwych przyjaciół, miłości w rodzinie i nieustannego poczucia bezpieczeństwa.

Data dodania: 2022-06-01 22:47:20
Data edycji: 2022-06-01 23:04:03