Dzień Dziecka w klasach II

Przepis na najlepszy Dzień Dziecka? Wyjazd do Białegostoku na pokaz iluzji i pizza zjedzona na podwórku przed szkołą. Na ten świetny pomysł wpadły wychowawczynie klas drugich i ich podopieczni byli zachwyceni. Spędzili emocjonującą godzinę, oglądając magiczne sztuczki iluzjonistów wyczarowujących gołębie, „tnących” na kawałki asystentki, które nagle znikały, wykonujących wspaniały pokaz laserowy itd. Jedna z naszych drugoklasistek została nawet na chwilę pomocnicą artysty i świetnie sprawdziła się w tej roli. A po powrocie do szkoły zgłodniali podróżnicy w krainę iluzji mogli pokrzepić się jak najbardziej realną pizzą, która zjedzona na dworze smakowała podwójnie.

Data dodania: 2021-06-01 23:56:58
Data edycji: 2021-06-02 00:04:07