Dzień Edukacji Narodowej 2022

13 października odbyła się akademia z okazji Dnia Nauczyciela. Jak zawsze miłym gościem był pan Adrian Łuckiewicz – Burmistrz Wasilkowa, równie serdecznie powitaliśmy w naszym gronie ks. proboszcza Aleksandra Jacyniaka i pana Bartosza Lorysia – przewodniczącego Rady Rodziców. Gospodynią spotkania była pani wicedyrektor Henryka Kaczyńska.

Były piękne życzenia i podziękowania skierowane do wszystkich pracowników szkoły. A gdy na scenie pojawili się uczniowie, zrobiło się naprawdę wesoło.  Skecze z ich udziałem sprawiły, że publiczność (w klasach tak poważna i wymagająca) szczerze się śmiała, podziwiała grę na aktorską i umiejętności muzyczne. Nie mogło zabraknąć również najmłodszych, czyli nieocenionych tancerzy z Koła Ludowego.

Nauczycielom odpowiedzialnym za przygotowanie części artystycznej – paniom: Magdalenie Białokozowicz, Annie Sosnowskiej i Urszuli Figiel oraz panu Marcinowi Zbiczyńskiemu należą się wielkie podziękowania, a występującym uczniom gorące brawa.

Na zakończenie bardzo miłym akcentem były serduszka z podziękowaniami dla nauczycieli od SU i kolorowe medale od uczniów klas 1-3. Pięknie dziękujemy.

Wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły składamy najlepsze życzenia – wiary w sens pracy, radości z nawet najmniejszych sukcesów, satysfakcji i morza cierpliwości.

Data dodania: 2022-10-14 00:23:17
Data edycji: 2022-10-17 21:20:58