Czcionka:

Kontrast:

Dzień Języka Ojczystego

Trudny język polski! To niestety prawda, wydaje się, że w dobie mediów społecznościowych i wiadomości elektronicznych nasz język coraz bardziej ubożeje i dla przeciętnego użytkownika staje się coraz trudniejszy i bardziej obcy. Aby tak nie było, warto nad nim pracować. To właśnie robili uczniowie w czytelni w Dniu Języka Ojczystego. Współpraca nauczycieli polonistów i bibliotekarzy zaowocowała ciekawymi zadaniami, które dzieci z zapałem rozwiązywały, oddawały do sprawdzenia specjalistom, by otrzymać słodką nagrodę. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem, z pewnością nie była to ostatnia propozycja polonistów i bibliotekarzy.

Data dodania: 2022-02-21 19:05:41
Data edycji: 2022-02-22 19:07:48