Dzień Kropki

Tradycją naszej szkoły jest obchodzenia 15 września Międzynarodowego Dnia Kropki. Święto to ma swój początek w opowiadaniu o pewnej dziewczynce, której wydawało się, że nie potrafi malować. Być może niektórym z Was też się tak zdaje. Jednak każdy posiada jakiś talent i warto uwierzyć w swoje możliwości. Dlatego w tym tygodniu na lekcjach plastyki tworzyliśmy prace pokazujące nasze umiejętności, talenty, zainteresowania ...  Każdy jest w czymś dobry, ale zaprezentowanie tego w kreatywny sposób stanowiło duże wyzwanie. Dziś - w Międzynarodowym Dniu Kropki – prace zostały wyeksponowane w galerii w holu szkoły.

Dzień Kropki kreatywnie uczciła również klasa II B. Nie tylko wykonali bardzo ciekawe prace, ale również sami przyozdobili się w kropki. A ile przy tym było śmiechu i zabawy!

Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej o historii kropki, obejrzyjcie filmową wersję opowiadania, od którego wszystko się zaczęło.

The dot

Data dodania: 2021-09-15 23:12:13