Dzień Wiosny

Choć smutno i pochmurno za oknem, w szkole wesoło i kolorowo. Kto nie pojechał z klasą na wycieczkę, mógł aktywnie spędzić czas na hali. Chętnych do grania w piłkę nożną, siatkówkę, ping-ponga i badmintona jak zwykle nie brakowało. Bardziej odważni i zahartowani witali wiosnę na szkolnym boisku. Osoby, preferujące rozrywki umysłowe wybierały za swoje miejsce czytelnię i bibliotekę, gdzie można było pograć w szachy lub planszówki. Głodni i spragnieni pokrzepiali się w bufecie zaaranżowanym w holu przez klasy VI b i VIII b. Były tam zdrowe przekąski, pyszne kanapki, owoce i warzywa oraz napoje, szczególnie doceniane przez wychodzących z hali sportowców.

Mamy nadzieję, że wiosna, zwabiona dobrym humorem i pozytywną energią zawita do nas na dobre.

Data dodania: 2023-03-21 23:03:28
Data edycji: 2023-03-21 23:23:51