Dzień Zespołu Downa i Dzień Kolorowej Skarpetki

21 marca kojarzy się nam z rozpoczęciem kalendarzowej wiosny. Nie każdy wie, że tego dnia obchodzony jest Światowy Dzień Zespołu Downa oraz Dzień Kolorowej Skarpetki. W naszej szkole wspólnie uczcimy każde z tych świąt. Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w zbiórce nowych skarpetek, które zostaną przekazane uczniom z zespołem Downa uczęszczającym do Szkoły Podstawowej nr 46 w Białymstoku. Kolorowe skarpetki w rozmiarach 32-40 zbieramy do 21 marca. Każda darowana para skarpetek to uśmiech dziecka, które otrzyma ten kolorowy upominek.

Pierwszego dnia wiosny dnia przychodzimy do szkoły w skarpetkach nie do pary! Im bardziej śmiesznie i kolorowo, tym lepiej! Niech ta różnorodność przyniesie nam wszystkim dużo radości!

Data dodania: 2022-03-12 00:17:22
Data edycji: 2022-03-12 00:18:13