Egzaminy

24, 25 i 26 maja to czas wytężonej pracy i „lekkiego” stresu dla ósmoklasistów – czas pierwszych poważnych egzaminów. Niby nie można ich nie zdać, ale jednak od wyniku wiele zależy.

Przed językiem polskim trochę obaw – jak to będzie, jakie utwory się pojawią, jakie tematy? W tym roku było prosto – najpierw „Zemsta”, a potem rozprawka lub opowiadanie z motywem przyjaźni. O dziwo, matematyka, której wielu tak bardzo się obawiało, poszła uczniom szybko i łatwo. Jutro jeszcze język obcy, dla większości – angielski. I… koniec!

Jednak nie tylko ósmoklasiści męczą się przez te trzy dni, gdyż dla uczniów klas siódmych zostały zorganizowane egzaminy próbne. Odbywają się po południu, w tej samej scenerii, co egzaminy właściwe. Dzięki temu siódmoklasiści też mogą poczuć dreszczyk emocji, wyobrazić sobie, co będzie za rok.

Mamy nadzieję, że wyniki spodobają się wszystkim zdającym i ich nauczycielom.

Data dodania: 2022-05-25 22:01:05
Data edycji: 2022-05-25 22:07:08