Ekozajęcia Redakcji Świadomych Świata cz. 1

Redakcja Świadomych Świata zaplanowała cykl zajęć o ekologii z uczniami klas 1-3. 7 marca quiz o zwierzętach morskich przeprowadzili w klasie 2a: Julka, Darya, Olga i Artur z kl. 6a.

Zapoznali dzieci z ciekawymi informacjami na temat różnych stworzeń morskich, a żeby sprawdzić ich wiedzę i umiejętność uważnego słuchania, zadawali pytania. Za poprawną odpowiedź można było dostać słodką nagrodę. Najmłodsi pochwalili się też swoimi wiadomościami na temat zagrożeń dla wodnego świata. Doszli do wniosku, że największym z nich jest działalność człowieka. Wspólnie wymyślali też, co można zrobić, by nie dopuścić do wymarcia życia w morzach i oceanach. To były bardzo pouczające zajęcia (dla obu stronJ) Wkrótce ciąg dalszy.

Data dodania: 2022-03-07 22:42:12
Data edycji: 2022-03-07 22:43:19