Erasmus w Wasilkowie - dzień III

Trzeci dzień z Erasmusem. Środa rozpoczęła się od wycieczki do Epi-Centrum w Białymstoku. Uczniowie i nauczyciele mogli wykonać doświadczenia z różnych dziedzin - optyki, transportu, telekomunikacji, medycyny, automatyki, robotyki, mechaniki Jak zwykle, gdy mamy do czynienia z niezwykłymi pomysłami, zabawa była naprawdę świetna i to nie tylko dla młodszych uczestników wycieczki. Czas minął szybko i interesująco.

Czas wolny można było spędzić w galerii, z czego chętnie skorzystali zagraniczni goście.

Wieczorem natomiast w Świętej Wodzie odbyło się spotkanie integracyjne przy ognisku. Przybyli uczniowie, rodzice i nauczyciele. Ogień przyjemnie grzał i strzelał iskrami. Można było upiec kiełbaskę, skosztować bigosu i chleba ze smalcem oraz pysznego ciasta przygotowanego przez rodziców. Niewątpliwą atrakcją była wieczorna przejażdżka konna bryczką po lesie. Z braku śniegu trzeba było zrezygnować z tradycyjnej formy kuligu, ale i tak było wesoło. Naszym gościom bardzo spodobała się taka forma integracji.

Data dodania: 2023-02-08 22:54:50
Data edycji: 2023-02-08 22:59:13