Europejski Tydzień Kodowania 2022

Nauka kodowania pomaga wszystkim zrozumieć otaczający nas świat, który ulega ciągłym zmianom. Dlatego nasz szkoła, jak co roku, wzięła udział w Europejskim Tygodniu Kodowania. Podczas zajęć informatycznych uczniowie od najmłodszych do najstarszych wykorzystywali różnorodne aplikacje, by uczyć się logicznego myślenia, sterowania obiektami, odszyfrowywania i szyfrowania informacji, czytania algorytmów. Warto dodać, że kodowania to nie tylko informatyka, najlepszym tego przykładem są zajęcia „Haftowanie kodowanie” prowadzone przez panią Katarzynę Benedysiuk- Gołębiewską.

W tym roku działania w ramach Code Week były wspólną inicjatywą zaprzyjaźnionej szkoły z Turcji (poznanej dzięki programowi Erasmus+) i naszą.

Data dodania: 2022-10-23 13:52:37
Data edycji: 2022-10-23 13:55:29