Za nami wyjątkowe dni pełne atrakcji, uśmiechu i językowych wyzwań! Od środy do piątku trwał kiermasz słodkości. Kwota jaką udało nam się zebrać to 1901,17 zł! Pieniądze zarówno z tej, jak i z przyszłych zbiórek, przeznaczymy na zakup szkolnego AED.
Uczniowie mogli wziąć udział w quizie językowym i konkursie wiedzy o krajach europejskich, a w niektórych klasach pojawili się niezwykli goście – wolontariusze z Europejskiego Korpusu Solidarności: Santiago z Argentyny, Valentin i Lucia z Hiszpanii oraz Francesco z Włoch. Nasi goście poprowadzili ciekawe lekcje o językach, tradycjach swoich krajów i nauczyli nas kilku słówek w swoich ojczystych językach! Zwycięzcą konkursu wiedzy o krajach europejskich został Szymon Kieżel z klasy 7A. Serdecznie gratulujemy!
Cała szkoła była pięknie udekorowana — plakaty o różnych krajach, rozmówki i powitania w wielu językach stworzyły prawdziwie europejską atmosferę!
Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację tego wyjątkowego czasu!