Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Biegach Przełajowych Mistrzostwa Powiatu

4.04.2023 r. w Supraślu odbyły mistrzostwa powiatu w biegach przełajowych. Pogoda nie rozpieszczała zawodników, którzy dzielnie walczyli o jak najlepsze miejsca i awans do półfinałów wojewódzkich. Naszą szkołę reprezentowały: Gabriela Łuckiewicz, Natalia Kossakowska, Aleksandra Halicka, Zuzanna Mencik, Eliza Czajkowska, Kinga Pul, Izabela Jarocka (rezerwowa).

W grupie chłopców reprezentantami byli: Mateusz Sacharczuk, Dominik Rogaliński, Julian Guzowski, Kacper Wiszowaty. Do półfinałów wojewódzkich awansowali: Gabriela Łuckiewicz (4 miejsce), Mateusz Sacharczuk (3 miejsce), Julian Guzowski (2 miejsce), Kacper Wiszowaty (5 miejsce).

Gratulacje! Zawody odbędą się 14.04.2023 r. w Supraślu. Powodzenia!

Data dodania: 2023-04-04 21:36:20
Data edycji: 2023-04-05 21:45:26