IV Wasilkowskie Czytanie

17 maja szkoła w Studziankach zamieniła się w Akademię pana Kleksa. Stało się tak za sprawą IV edycji Wasilkowskiego Czytania. Uczestniczyli w niej przedstawiciele szkół podstawowych gminy Wasilków. Oczywiście nie mogło zabraknąć pana Burmistrza Adriana Łuckiewicza, który, choć jest bardzo zajęty, zawsze znajdzie czas dla najmłodszych mieszkańców gminy.  Pan Burmistrz wraz z panią Dyrektor szkoły w Studziankach rozpoczęli czytanie „Akademii pana Kleksa”, a potem zadanie to przejęli uczniowie. Naszą szkołę reprezentowała silna grupa z klasy Vc: Oliwka Pełkowska, Oliwka Radziwońska, Franek Burzyński i Rafał Wysocki. Wszyscy świetnie poradzili sobie z zadaniem, widać było, że lektura została świetnie dobrana do wieku odbiorców i bawiła zarówno czytających, jak i słuchaczy. Oprócz tego mieliśmy okazję podziwiać występy wokalne i taneczne. Potem młodzież stanęła przed różnymi wyzwaniami. Jednym z nich było narysowanie plakatu ze szkołą marzeń.

Serdecznie dziękujemy pani Beacie Rapickiej- głównej organizatorce dzisiejszej akcji za jej przygotowanie i wspaniałą atmosferę. A naszej drużynie gratulujemy bardzo udanego występu.

Data dodania: 2023-05-17 21:36:58
Data edycji: 2023-05-17 21:59:48