Jaki będzie profil szkoły? Czy jesteśmy Szkołą Uczącą się?

Nasza szkoła weszła w drugi etap starań o Certyfikat Szkoły Uczącej się. Przypominamy, że już w ubiegłym roku szkolnym zdobyliśmy pierwszy tytuł, ale wciąż pragniemy się rozwijać, dokształcać, poznawać swoje mocne i słabe strony. Temu celowi służył między innymi panel dyskusyjny, w którym grupy zaangażowane w działalność szkoły (uczniowie, rodzice i nauczyciele) mogły zastanowić się nad tym, co już działa dobrze, co jeszcze można zmienić, co należy poprawić. Najpierw grupy pracowały osobno, potem spotkały się, by porównać wyniki swojej pracy. Wyciągnięte na tej podstawie wnioski posłużą nam do wyznaczenia kierunków dalszego działania.

Data dodania: 2021-09-16 23:14:09
Data edycji: 2021-09-19 23:17:29