Kartka dla przyjaciela

Uczniowie klasy VI a mają ciekawą propozycję dla swoich najmłodszych koleżanek i kolegów. Przygotowali specjalne pudełko dla przyjaciela. Uczniowie klas 1-3 mogą do niego wrzucać swoje podziękowania dla osób, które są dla nich ważne. Mogą napisać np. „lubię się z Tobą bawić” lub „dobrze, że jesteś w mojej klasie” albo jeszcze coś innego, miłego, co chcieliby komuś powiedzieć. Warunkiem jest podanie adresata (imię, nazwisko i klasa). Pudełko będzie dostępne do 15 marca. Uczniowie z klasy 6a dostarczą potem przesyłki do właściwych odbiorców. Inicjatywa ta uczy empatii i życzliwości, tak ważnych w życiu każdego człowieka.

Data dodania: 2022-02-26 21:37:58
Data edycji: 2022-02-26 21:38:44