Kolejny sukces Michała

Miło nam poinformować o kolejnych sukcesach ucznia klasy Vc Michała Kameckiego. Pisaliśmy już o tym, że zdobył II miejsce na Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym Zimowe Impresje w Krakowie. Pasmo sukcesów trwa – również w grudniu Michał uzyskał wyróżnienie na I Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym Clavimania 2022 w Krakowie i III miejsce na II Międzynarodowym Konkursie Muzycznym - Małopolska 2022. Gratulujemy osiągnięć, liczymy na kolejne. Tym bardziej,  że są w pełni zasłużone – Michał poświęca na doskonalenie swoich umiejętności bardzo dużo czasu, a przy tym – nie zaniedbuje obowiązków szkolnych. Zobaczcie sami, jak świetnie radzi sobie z bardzo trudnymi utworami muzycznymi – zajrzyjcie na jego kanał na YouTube, zachęcamy do lajkowania i subskrybowania.

Data dodania: 2023-01-08 14:23:49
Data edycji: 2023-01-12 22:47:41