Konkurs!!!

Zapraszamy uczniów klas 1-8 naszej szkoły do udziału  w konkursie  plastycznym: "Zadbaj o bezdomnego kota". Zgłoszone prace plastyczne powinny ilustrować temat konkursu – problematykę bezdomności zwierząt, opieki nad nimi, działań, które można podjąć, by zapobiegać porzucaniu zwierząt, a także zachęcać do adopcji zwierząt, w tym szczególnie kotów. Format pracy A3, A4 (lub w wymiarach pośrednich); technika dowolna:, kredki, farby, pastele, grafika, wyklejanie, wydzieranie, collage itp. Do udziału w konkursie nie przyjmujemy prac przestrzennych. Podpisz pracę Imieniem, nazwiskiem, klasą oraz napisz wiek. Zostaw w bibliotece szkolnej. Na prace czekamy do 15 stycznia 2024 roku.

Data dodania: 2024-01-04 17:35:33