Konkurs na różaniec

Z pośród zgłoszonych prac było bardzo trudno wyłonić te najlepsze, ponieważ wszystkie zachwycały: były wykonanie starannie i dowodziły pracowitości naszych uczniów.
Przypomnijmy, że tematem konkursu było wykonanie dowolną techniką różańca. Wykorzystano najróżniejsze metody, prace były pomysłowe i oryginalne. Jednym z głównych celów konkursu było rozbudzenie umiłowania modlitwy różańcowej, a także rozwój talentów dzieci, rozwijanie aktywności twórczej, pobudzenie wyobraźni oraz wykorzystanie zdobytych umiejętności. Uczniowie zostaną wynagrodzeni pamiątkowymi dyplomami oraz drobnymi nagrodami. Poniżej prezentujemy wyniki prac osób, które zgłosiły się do konkursu.

Data dodania: 2022-10-24 18:49:41
Data edycji: 2022-10-25 19:50:33