Konkurs plastyczny ''Wasilków z lotu ptaka''

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym "Wasilków z lotu ptaka" zorganizowanym z okazji 456 rocznicy nadania praw miejskich miastu Wasilków.
Konkurs organizowany jest przez Burmistrza Wasilkowa oraz Przedszkole "Słoneczne" w Wasilkowie. Kierowany jest do grup przedszkolnych oraz klas 1-3 szkół podstawowych.
Praca plastyczna może być wykonana dowolną techniką. Format pracy - A3. Prace później będą laminowane, więc muszą być całkowicie "płaskie".
Ważne aby nie używać łatwo psujących się materiałów. Nie można również użyć fotografii oraz grafiki komputerowej.
Konkurs jest podzielony na etap szkolny i gminny. Prace w szkole będą zbierane do 25.11.2022, w świetlicy (p.Beata). Następnie jury wyłoni prace, które trafią do etapu gminnego (2 prace z klas 1; 2 prace z klas 2; 2 prace z klas 3).
Wszelkie dodatkowe informacje będą dostępne w Świetlicy, u p.Beaty oraz w Bibliotece, u p.Izy.
Data dodania: 2022-11-15 19:12:23
Data edycji: 2022-11-15 19:17:19