Letnie lekcje plastyki w kl. VI i IV

Gorący pierwszy dzień kalendarzowego lata klasy 6 spędziły na zabawach plastycznych w cieniu szkoły. Wystarczyło trochę płynu do mycia naczyń, woda i farba akwarelowe oraz coś, co wyrzucamy zazwyczaj  po użyciu - pusta butelka i siatka po warzywach. W upalny poranek zadanie dla wszystkich było chłodzącym doznaniem.

Lekcja na świeżym powietrzu to coś, co nas dziś twórczo inspirowało. Nawet podmuchy wietrzyku porywającego kartki nie przeszkodziły klasom czwartym w poszukiwaniach form, które z wycinanek powstawały. Tłem były przygotowane lekcję wcześniej pasiaste kolorowe prace. Tak powstawały wakacyjne inspiracje miejsc, które zwiedzimy, poznamy, zobaczymy.

Data dodania: 2021-06-22 13:26:58
Data edycji: 2021-06-22 14:06:33