Mały Samorząd Uczniowski

Z działań Małego Samorządu Uczniowskiego…

Przygotowania do kiermaszu zaczęły się dużo wcześniej. W ramach MSU zaplanowaliśmy kolejne działania. Najpierw burza mózgów , co w tym roku będziemy robić, w jaki sposób i kiedy.

Ustaliliśmy, że tym razem wytwory na kiermasz stworzymy razem z rodzicami podczas wewnątrzklasowych warsztatów świątecznych i to właśnie poszczególne klasy same zadecydują, co będą robić. Okazało się, że było różnorodnie- jedna klasa wykonała kartki świąteczne, druga, wieńce i ozdoby bożonarodzeniowe, a jeszcze inna choinki origami i peelingi do ciała. Spotkania wieczorne okazały się radością, przyjemnością i  pretekstem do integracji.

Następnie odbył się  kilkudniowy kiermasz świąteczny. Sprzedawaliśmy nie tylko wytwory z warsztatów. Na Was, Rodziców, zawsze można liczyć- dostarczyliście olbrzymią ilość ciast, pierników, ciasteczek, za które bardzo dziękujemy!

Zebrane fundusze w kwocie 1200 zł. zostały dostarczone przez delegację MSU do Pogotowia Opiekuńczego ,,Opoka” w Wasilkowie.  Siostra ,w podziękowaniu, na nasze ręce przekazała samodzielnie wykonane pierniczki. Młodzi wolontariusze zasmakowali zarówno  pierniczków, jak i radości dzielenia się. Za nami intensywny czas, teraz pora na odpoczynek i przyjemności :))

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w tę akcję.

Członkowie MSU

Data dodania: 2023-12-21 08:45:36