Mamy wodę!

Konieczność dbania o środowisko, oszczędzania wody, ograniczenie produkcji plastiku nie jest już chyba tajemnicą dla nikogo. Jednym ze sposobów na osiągnięcie tych celów jest wspólne działanie, zaangażowanie każdego z nas niezależnie od wieku. Nasza szkoła również stara się być eko. Dziś (14.02.2022r.) zrobiliśmy kolejny krok w tym kierunku. Na szkolnym korytarzu zostało zamontowane „poidełko”, czyli dystrybutor wody. Uczniowie, nauczyciele i wszyscy pracownicy szkoły będą od teraz mogli napełniać wodą butelki wielokrotnego użytku, bez kupowania wody butelkowanej. Zakup urządzenia sfinansowała Rada Rodziców.

Data dodania: 2022-02-14 23:27:41
Data edycji: 2022-02-14 23:35:04